Studia MBA

Program Executive MBA w Izbie Gospodarczej Gazownictwa

Dlaczego warto wybrać ten program?

Program Executive MBA dla firm Sektora Gazowniczego, Energetycznego, Paliwowego i Ciepłowniczego realizowany jest we współpracy GFKM z Izbą Gospodarczą Gazownictwa.

Program Executive Master of Business Administration to interdyscyplinarny program integrujący kompetencje z zarządzania, finansów oraz umiejętności miękkich, które pomagają w zdobyciu, uporządkowaniu i pogłębieniu umiejętności menedżerskich. Takich możliwości nie dają inne programy.

Wszystkie zajęcia kładą nacisk na aspekt praktyczny, aby uczestnicy mogli wdrożyć najnowsze rozwiązania i metody pracy do codziennych obowiązków. Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej specjalizacji, są praktykami i ekspertami. Wykorzystują interaktywne metody nauczania, w trakcie zajęć tworzą przestrzeń wymiany doświadczeń i poglądów, prezentują case studies. Ćwiczenia i warsztaty czynią nasz program wyjątkowym.

Program Executive MBA to przepustka do najnowszej i praktycznej wiedzy przekazywanej przez ekspertów – praktyków. Znają każdy zakręt, każdy milimetr i każdą przeszkodę przekazywanego zagadnienia, dzięki czemu „trudne” zajęcia stają się zrozumiałe i ciekawe. Program Executive Master of Business Administration to esencja wiedzy, którą powinien posiadać każdy menedżer i przedsiębiorca.

Ukończenie programu z dyplomem Executive Master of Business Administration budzi zaufanie wśród pracodawców, jest synonimem bardzo szerokiej i praktycznej wiedzy biznesowej. To jak znak najwyższej jakości w edukacji.

Executive MBA otwiera możliwości na nową, lepszą pracę już w trakcie trwania programu. Nowe przyjaźnie zawarte podczas zajęć kiełkują i znajdują wspólną przestrzeń dialogu również w relacjach biznesowych. Executive MBA to ugruntowanie pozycji na rynku pracy i potwierdzenie wysokich kompetencji.

Najlepszą motywacją do udziału w programie to przekrojowa, praktyczna wiedza oraz chęć rozwoju. Wzrost wynagrodzenia po ukończeniu programu Executive MBA to przyjemny bonus.

Menedżerowie z dyplomem Executive MBA zarabiają średnio trzy razy więcej niż osoby z tytułem magistra co wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń firmy Sedlak & Sedlak.

Walidacja programu:

Program Executive MBA GFKM jest realizowany we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa i Uniwersytetem Gdańskim oraz jest walidowany przez Institut d’Administration des Enterprises Aix–Marseille.

Institut d’Administration des Enterprises Aix–Marseille – IAE Aix–Marseille (przy Uniwersytecie Paula Cezanne’a w Marsylii) jest czołową francuską szkołą biznesu.

IAE specjalizuje się w studiach podyplomowych dla biznesu. Posiada 2 międzynarodowe akredytacje EQUIS i AMBA.

Zalety programu:

  1. Program dostosowany do potrzeb menedżerów średnich i wyższych szczebli zarządzania w branży gazowniczej, energetycznej, paliwowej i ciepłowniczej. Zawiera sesje poświęcone w całości zarządzaniu, pozostałe sesje nawiązują do funkcjonowania tych sektorów.
  2. W opinii uczestników i pracodawców jest to jeden z najbardziej praktycznych programów Executive MBA w Polsce.
  3. Nasza kadra to trenerzy biznesu, eksperci w swoich dziedzinach.
  4. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu metodologii ABL (Activity Based Learning – warsztatu partycypacyjnego).
  5. Interaktywna forma zajęć.
  6. Profesjonalne materiały i podręczniki prezentujące najnowsze osiągnięcia w dziedzinie zarządzania.
  7. W trakcie trwania programu uczestnicy mają możliwość wyjazdu na sesję zajęciową na uczelni zagranicznej.
  8. Klub Absolwentów MBA GFKM – po ukończeniu programu Executive MBA możliwość dołączenia do posiadaczy dyplomu Executive MBA GFKM. Organizowane są regularne spotkania, wyjazdy, wykłady i warsztaty.